Dei bat eskatu

Luxuzko autoak eta autobusak alokatu

Luxuzko autoak eta autobusak alokatzen ditugu zure esperientzia hobetzeko eta zure alditik onenak ateratzeko aukera ematen. Gure lehentasuna zure gogobetetzea da.
Aukeratu Bhubaneswar eta bere inguruko gune ikoniko batzuk ikusteko Odisha bisitatzen duzun bitartean.

SL #

MOTA

4HRs-40KMs

8HRs-80KMs

EXTRA / HR

EXTRA / KM

1Dzire edo antzekoa850150014014
2Scorpio edo antzekoa1000180016016
3BRV edo antzekoa1200220020020
4Innova Crysta1500250025023
5Honda City1600260026025
6Altis2500400040038
7Fortuner3500650060055
8Audi-A3 edo BMW-X150001000090090
9Mercedes-E6000110001000100

OHARRAK

  • Driver Day BATA: 200 for Sl #1 to 6, eta 300 for 7 to 9
  • Gaueko baimena (22: 00-tik 06: 00 Hrs): Rs. 200 Sl # 1-tik 6-ra eta R-ra. 300 7-etarako 9-ra
  • Nigh Halt Outstation: Rs. 300 Sl # 1-etik 6 eta R-ra. 400 7-etarako 9-ra
  • Kilometroak eta orduak hasiko eta amaituko dira gure alokairuan (Garage To Garage)
  • 4 Hrs / 40 Kms lauzen ondoren, 30 minutu emakida onartzen da. Zabaldutako xaflatik kanpo dagoen edozein luzapenetarako, 8 Hrs / 80 Kms xafla aplikatuko da. 8 Hrs / 80 Kms xaflaren bukaeran, KM / Hour gehigarria Garraio Tarifa bakoitzaren arabera kobratuko da.
  • Toll Tax, Interstate Tax & Parking egungo + GST ​​egungo zenbatekoarekin kobratuko da: 5%.
  • Etengabeko betebeharrari dagokionez, gutxieneko distantzia 250KM kalkulatuko da egutegiko egun bakoitzeko edo benetako distantzia, norakoa gorago dagoen. Karguak tarifa bakoitzeko KM oinarrian egongo dira.
  • A / C egoeran Pro-rata oinarritzat hartzen da.
  • Goiko tarifa berrikusi egingo da erregaiaren prezioaren eta zergen egitura handitzen bada.

Luxuzko A / C autobusak

13 lagunentzako

20-Eserlekua, 27-Eserlekua

41-Eserlekua, 45-Eserlekua

Gurekin ere eskuragarri daude.

JARRI GUREKIN HARREMANETAN

xehetasun eta informazio gehiagorako

VALUE ADDED SERVICES:

  • SMS erreserbak berretsi SMS alerta automatikoak.
  • Ibilgailuaren eta txueloaren esleipenaren SMS / posta automatizatuaren alerta, 02 bilketa ordu baino lehen.
  • Eguneko albisteak, Ur mineraleko botila, Umbrella, Lehen laguntzak, Izozkailuak eta ehun lehorra.
  • Ibilgailu guztiak aire girotua, erretzaile ez direnak, garbiak eta garbiak dira.
  • Freskagarriak izateko, Askariak, Fruta eta Zukuak eskaeretarako prestatuko dira kargu gehigarriak eskatuta.
  • Chauffeurs eta / edo Sand Pebble-ren Aireportuko Ordezkaria Welcome Placard-ekin kokatua, Aireportua / Tren geltokia gonbidatuak jasotzeko eta hauen jasotzea.
  • Sand Pebbles Tours-ek txalupa esperimental, bidegorri, profesional eta errepideekin eta konpainiaren uniformearekin hornitu zuen.
  • Co-Ordinagailu eraginkorrak ekitaldian zehazten dira Bezeroen eskakizunak gertaerak eta jardunaldiak kudeatzeko.
  • Erlojuaren kabina zerbitzua Round Travel eta Zuzendaritza Korporatibo eta Exekutiborako erabilgarri dago, bisita gidatuak, bisita gidatua eta ekitaldi bereziak.
  • Kotxez hornitutako zerbitzu bereziak daude Ezteietarako.
  • Gonbidatutako hobespenen datuak Datu-basean gordeko dira ondorengo aginduetan zerbitzu hobeak eskaintzeko.

ON LINE ERRESERBA:

  • Autoa erreserbak 24-ordu baino lehen egin behar dira. Hala ere, Sand Pebbles Operations Deskra harpidetu ahal izango da ibilgailua 24 orduko behar izanez gero.
  • Lineako erreserba egitean, agindutako inprimakiari buruzko informazio guztia eman behar da.
  • Lineako erreserbak berehalako ordainketa jarraitu ohi dute. Hala ere, aplikagarria Govt. Zergak, tarifa ordainagiriak, aparkalekuen tasak eta Inter-Estatuko Mugaz Gaineko Baimenak kobratzerakoan, erabiltzaileak ordaindu beharko ditu kabinak banatzeko orduan.
  • Sand Pebbles-en webgunearen bidez egindako erreserbak eta transakzio guztiak Sand Pebblesek berretsi behar ditu. Sand Pebbles-ek berretsitako erreserba damutu du bere kontroletik kanpo dauden eskakizunen arabera.
  • 15 fakturazioaren zenbatekoaren zenbatekoaren Transakzioaren kuota kobratuko da erreserba bertan behera uzten bada 06 ordu lehenago. Kabina Garageetik kanpo dagoenean, estimazio-zenbatekoa ordaindu behar zaio gonbidatuari.
  • On-Line erreserba egin ondoren, zure egoera egiaztatu ahal izango duzu gure 24Hrs zerbitzuaren instalazioarekin.